Spor, Kültür, 

Sanat, Müzik, Kamp... 

Daha fazla Eğlence!

 

Bir yanda Dünyanın en önemli sporcularının nefes kesen mücadelesi, az ötenizde su kayağı yapan profesyoneller…

Kamp çadırında dostlarıyla açık havanın keyfini çıkaranlar bir yanda, çocuklarıyla eğlenen anneler ve babalar ise diğer tarafta... 

Müzik kıvamında, 40'ı aşkın sportif etkinlik ve yarışmalar da aynı alanda!

Afyon MOTOFEST organizasyonu sporu müzikle, kültür ve sanatı kampla biraraya getiriyor. 5 gün boyunca aile boyu eğlence fırsatı sunuyor.

2021 yılında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP), Dünya Motokros Şampiyonası Gençler (MX2), Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası (WMX), Avrupa Motokros Şampiyonası Open (EMXOpen)  ve  (EMX2T) ile eş zamanlı gerçekleştirilecek organizasyonda ise 1 Eylül Çarşamba günü MUSTAFA CECELİ ve NECATİ ve SAYKOLAR konserleri ,2 Eylül Perşembe günü CAM ADRİAN ve UFUK BEYDEMİR konserleri ,3 Eylül Cuma günü HALUK LEVENT konseri, 4 Eylül Cumartesi günü KIRAÇ ve MERVE ÖZBEY konserleri ve  5 Eylül Pazar günü CENK EREN ve İREM DERİCİ konserleri olacaktır


Gün içinde çok sayıda sponsorun düzenleyeceği aktiviteler de katılımcılardan büyük ilgi görecek.

Bir önceki festivalin ve yarışların katılımcı sayısı 46 bini buldu. 

 

Ücretsiz Kamp ve Karavan Yeri
Festival alanında bulunan kamp ve karavan konaklama imkanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz, kamp ve karavan alanından faydalanmak için kamp malzemelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın. Kamp alanından faydalanmak için çadır veya karavanınız ile beraber gelmeniz gerekiyor.

Gün Boyu Ücretsiz Etkinlikler
Festivali ve Dünya Şampiyonasını gün boyu dolu dolu yaşayabilirsiniz. 
Müzik Konserleri, Curling, Mini Golf, Şişme Oyun Parkları, Zip Line, Mini Atv, Jet Ski gösterileri, Çocuklar için motosiklet eğitimleri, Futbol ve Basketbol turnuvaları, ok atışları, simülatörler, video oyunları ve onlarca farklı ücretsiz etkinlikler katılımcılara keyifli anlar yaşatıyor.